Dobro došli u Integrated Academic Path: Vaš put ka celokupnom obrazovanju!

Šta je Integrated Academic Path?

Integrated Academic Path je inovativni program koji omogućava učenicima da potpišu jedinstven ugovor koji pokriva sedmogodišnje školovanje – četiri godine u Srednjoj školi za IT (ITHS) i tri godine na Visokoj školi za IT(ITS) ili Fakultetu savremenih umetnosti (FSU), odnosno osmogodišnje školovanje u zavisnosti od izbora studijskog programa. Ovaj model garantuje stabilne finansijske uslove i pruža fleksibilnost u odabiru studijskih programa, čime se omogućava nesmetan prelazak sa srednjoškolskog na visokoškolsko školovanje.

Program Integrated Academic Path nudi jedinstvenu priliku da obezbedite kontinuirano školovanje za svoje dete, od upisa u srednju školu pa sve do završetka visokoškolskog obrazovanja. U okviru ovog integrisanog obrazovnog modela učenici imaju priliku da kroz jedan ugovor osiguraju sve što im je potrebno za uspešan obrazovni put.

Prednosti programa Integrated Academic Path

Potpisivanjem ugovora u okviru programa Integrated Academic Path obezbeđujete fiksnu cenu školarine za ceo period obrazovanja, čime se izbegava rizik u vezi sa poskupljenjem tokom godina, kao i nedostatkom mesta za upis.

Učenici imaju mogućnost da po završetku srednje škole promene studijski program unutar Visoke škole za IT ili Fakulteta savremenih umetnosti, zadržavajući ugovorene povoljne finansijske uslove. Ova fleksibilnost osigurava da vaše dete odabere put koji najviše odgovara njegovim interesovanjima.

Ukoliko učenik odluči da pređe na studijski program koji je naknadno uveden, omogućava mu se prelazak po ceni koja je 20% niža od aktuelne cene u trenutku prelaska. Ova prednost dodatno osigurava finansijsku sigurnost i motivaciju učenika.

Učenici u okviru ovog programa imaju pristup posebnim programima prakse i mentorstva, kao i dodatnim kursevima i radionicama, što im omogućava da steknu dragoceno iskustvo tokom obrazovanja.

Struktura ugovora

Ugovor u okviru programa Integrated Academic Path se zaključuje između roditelja/staratelja učenika i Visoke škole za IT, koja je osnivač Srednje škole za IT. Ovaj ugovor obuhvata sledeće:

• Period: sedam godina (četiri godine srednje škole – ITHS i tri godine visoke škole – ITS ili FSU) ili osam godina (ukoliko se odlučite za neki od četvorogodišnjih programa na FSU);
  • Cena: fiksna cena školarine za ceo period obrazovanja;
  • Prava i obaveze: fleksibilnost u izboru studijskog programa, mogućnost prelaska na nove programe uz povoljne uslove, te precizno definisana prava i obaveze obe strane.

Kako se prijaviti?

Prijava za program Integrated Academic Path je jednostavna! Posetite našu školu ili kontaktirajte s našim timom za upis kako biste dobili sve potrebne informacije i zakazali sastanak za potpisivanje ugovora. Naš cilj je da osiguramo da vaše dete dobije najbolje moguće školovanje u stabilnom razvojnom okruženju i po povoljnim uslovima.